KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12804445
nr 1280 4445
Blandteknik
Kina, 1800-tal, interiör. Motivet: 31x20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:30:08
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
1.200 kr